Targi i konferencje

Targi i konferencje

Zaproszenie: Pol-Eco System

Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POL - ECO SYSTEM w dniach 17-19 października b.r. Jest to największe i najważniejsze wydarzenie w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, prezentujące zaawansowane technologie, rozwiązania i produkty służące ochronie środowiska.
czytaj więcej »

Zaproszenie: ENERGETAB 2017

Zapraszamy na wrześniowe Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2017 w dniach 12-14 września. Jubileuszowa, 30-ta edycja targów będzie doskonałą okazją do zapoznania się z najnowszą ofertą ALTER SA w zakresie urządzeń do detekcji gazów.
czytaj więcej »

Zaproszenie: WOD-KAN 2017

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas Międzynarodowych Targów Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2017 w Bydgoszczy.
czytaj więcej »

Zaproszenie: Expo-Gas

W dniach 26 do 27 kwietnia 2017 roku w Kielcach odbywać się będą targi branży gazowniczej EXPO-GAS, na które już teraz serdecznie zapraszamy.
czytaj więcej »

Zaproszenie: AUTOMATICON 2017

Od wtorku 14 marca zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska na targach automatyki przemysłowej AUTOMATICON 2017 w Warszawie.
czytaj więcej »

Zaproszenie: FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2017

Tegoroczna edycja targów FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2017 będzie wyjątkowa, bo jubileuszowa. Już po raz 15-ty spotkają się specjaliści z branży wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej.
czytaj więcej »

Zaproszenie: Energetab 2016

Zapraszamy na Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie Energetab 2016 - targi dostawców maszyn i urządzeń służących wytwarzaniu i dostarczaniu energii.
czytaj więcej »

Zaproszenie: FIRE EXPO

Kongres Pożarnictwa to coroczna konferencja poświęcona bezpieczeństwu pożarowemu obiektów budowlanych. W tegorocznej edycji wśród wystawców nie zabraknie także firmy Alter SA, która zaprezentuje rozwiązania do detekcji i wykrywania gazów.
czytaj więcej »

Zaproszenie: WOD-KAN 2016

Od 10 do 12 maja w Bydgoszczy odbywać się będą XXIV Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2016.
czytaj więcej »

Zaproszenie: SAWO 2016

Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO, które odbywać się będą w Poznaniu w dniach 26-28 kwietnia br.
czytaj więcej »

Szkolenia

Zgłoś się na bezpłatne szkolenie z zakresu instalacji urządzeń ALTER SA