Aktualności

Wydarzenia i aktualności

Nowe logo ALTER S.A.

Od dziś firma ALTER S.A. zmienia swoje dotychczasowe logo na nowe - nowoczesne i dynamiczne - odpowiadające charakterowi firmy.
czytaj więcej »

Niebezpieczny czad

Jak co roku wraz z nastaniem sezonu grzewczego pojawiają się doniesienia medialne o tragicznych w skutkach zatruciach tlenkiem węgla. Czad, bo o nim mowa, jest niewidoczny i niewykrywalny dla człowieka, dlatego jest tak niebezpieczny. Można się jednak zabezpieczyć poprzez instalację czujnika tlenku węgla.
czytaj więcej »

ALTER S.A. - Rzetelny Pracodawca 2016

W dniach 27-28 października w Lublinie, ALTER S.A. była uczestnikiem IV Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości. Jest to jedno z największych wydarzeń biznesowo-gospodarczych w Polsce. Podczas Kongresu spotkało się ponad tysiąc uczestników z całego kraju.
czytaj więcej »

Wyróżnienie dla Prezesa ALTER S.A. Grzegorza Wasielewskiego

W dniu 04 grudnia 2015 r Prezes Zarządu naszej spółki Grzegorz Wasielewski otrzymał odznaczenie Ministra Pracy i Polityki Społecznej.
czytaj więcej »

Rodzinny Piknik w Bytyniu

Firma Alter SA aktywnie włącza się w inicjatywy i wydarzenia, które budują więzi i relacje na poziomie lokalnej społeczności. W minionym miesiącu przyłączyliśmy się do organizacji Rodzinnego Pikniku w szkole podstawowej w Bytyniu.
czytaj więcej »

Złoty Medal MTP - Wybór Konsumentów dla GD-8

Dwugazowy detektor GD-8 został uhonorowany specjalnym wyróżnieniem podczas tegorocznej edycji konkursu Złoty Medal MTP - laurem konsumentów. W konkursie, w którym to właśnie konsumenci przyznawali punkty, nasz detektor GD-8 uzyskał ponad 40% głosów.
czytaj więcej »

Dni wolne w grudniu

Uprzejmie informujemy, że w okresie świątecznym pracujemy w dniach: 1–23 grudzień 2014 r. oraz 29-30 grudzień 2014 r. W dniach 31.12.2014 – 6.01.2015 r. - przerwa noworoczna. Zapraszamy od 7 stycznia 2015 r.
czytaj więcej »

Długi weekend Boże Ciało

W najbliższy piątek 20 czerwca firma Alter SA będzie nieczynna.
czytaj więcej »

Weekend majowy 2014

2 maja ALTER S.A. nieczynna.
czytaj więcej »

Wesołych Świąt Wielkanocnych

 
czytaj więcej »

Szkolenia

Zgłoś się na bezpłatne szkolenie z zakresu instalacji urządzeń ALTER SA