Nadrzędnym celem firmy ALTER SPÓŁKA AKCYJNA jest wzrost konkurencyjności Spółki na rynku przenośnych i stacjonarnych urządzeń do mierzenia i wykrywania gazów. Wszystkie nasze działania mają na celu zapewnienie Klientom produktów najwyższej jakości, na co dowodu dostarczył audyt przeprowadzony przez Główny Instytut Górnictwa

Misja ALTER S.A.

Certyfikat ISO9001

Misją firmy jest dostarczanie Klientom niezawodnych wyrobów w każdych warunkach oraz bezpiecznych w działaniu. Dla spełnienia tej misji wdrożyliśmy, utrzymujemy i ciągle doskonalimy skuteczny system zarządzania jakością oparty na normie PN-EN ISO 9001. Spełniamy wymagania naszych Klientów oraz wymagania prawne w przedmiocie działania. Ciągle doskonalimy nasz system zarządzania, nasze wyroby, usługi, procesy oraz zasoby.

Potwierdzeniem jakości naszych produktów i usług jest Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością wydany przez Główny Instytut Górnictwa.

 
Jakość usług

Jakość Usług

Z dniem 01.12.2009 r. ALTER S.A. otrzymała Certyfikat Jakości Usług Ośrodka Certyfikacji Usług Przeciwpożarowych Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Pożarnictwa Sp. z o.o. w Poznaniu, w zakresie montażu i konserwacji systemów detekcji i monitoringu gazów.

Certyfikat ten stanowi potwierdzenie kompetencji do wykonywania usług we wskazanym zakresie, jest potwierdzeniem zweryfikowania Firmy pod kątem jej wiarygodności i kompetencji do świadczenia dobrej jakości usług w określonym przez certyfikat zakresie.

gala ISO 9001 gala ISO 9001 gala ISO 9001