Złoty Medal MTP dla GD-8

2014-02-24

Dwugazowy detektor GD-8, jeden z najnowszych przenośnych detektorów gazu produkowanych przez firmę Alter, został uhonorowany prestiżowym wyróżnieniem - Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Dwugazowy detektor typ GD-8 jest prostym w obsłudze urządzeniem do jednoczesnego wykrywania dwóch mediów: gazu ziemnego i LPG lub innych gazów wybuchowych. Wyposażony jest w półprzewodnikowy czujnik dużej czułości o zakresie do 10 000 ppm, co pozwala na wykrywanie nawet najmniejszego stężenia gazu. Detektor przeznaczony jest do lokalizacji punktów wycieku mierzonego gazu wszędzie tam, gdzie istnieje możliwość pojawienia się jego niebezpiecznego stężenia. Przede wszystkim znajduje zastosowanie w przydomowych instalacji gazowych, instalacjach zamieszkania zbiorowego, użyteczności publicznej jak i przemysłowych instalacji gazowych, przeglądów kotłowni, zaworów, liczników gazu itp.

Złoty Medal MTP dla GD-8Nowoczesną konstrukcję detektora GD-8 doceniła kapituła Złotego Medalu MTP - jednego z najbardziej prestiżowych wyróżnień przyznawanych na polskim rynku. Do konkursu o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich rocznie startuje niemal 500 produktów. Jednak tylko te z nich, które spełnią regulaminowe kryteria i zyskają pozytywne rekomendacje profesjonalnego jury, otrzymują to prestiżowe wyróżnienie. Sąd Konkursowy, czyli zespół ekspertów, w którego skład wchodzą wybitni specjaliści reprezentujący odpowiednie dziedziny życia gospodarczego poszukuje produktów nowoczesnych, innowacyjnych i wytworzonych w oparciu o najwyższej klasy technologie. Złoty Medal MTP jest zatem potwierdzeniem doskonałości produktu.

- Jest nam niezmiernie miło, że tak prestiżową nagrodę otrzymał jeden z naszych najnowszych produktów. Stanowi to dla nas uznanie, a jednocześnie zachętę do dalszych działań i stałego rozwijania oraz doskonalenia oferty - powiedział Grzegorz Wasielewski, prezes zarządu Alter SA, odbierając wyróżnienie z rąk prezesa targów poznańskich Andrzeja Byrta.

Uroczyste wręczenie Złotego Medalu odbyło się podczas targów Instalacje 2014.

  • gala
  • gala

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem i akceptuję