Nowe logo ALTER S.A.

2017-06-14

Od dziś firma ALTER S.A. zmienia swoje dotychczasowe logo na nowe - nowoczesne i dynamiczne - odpowiadające charakterowi firmy.

Dotychczasowe logo będzie stopniowo zastępowane przez nowe. Aktualnie zmiany zaszły już na stronie internetowej i w podstawowych materiałach marketingowych firmy. Wkrótce pojawią się produkty - detektory i mierniki gazów - oznaczone nowym, nowoczesnym logo firmy.

Nowe logo jest czyste w swojej postaci, zmieniona została typografia na bardziej dynamiczną i nowoczesną. Jednocześnie usunięte zostały pionowe linie, które zastąpiła wyraźna jedna kula. W dalszym ciągu zachowana została kolorystyka - ciemna czerwień i stalowa szarość. A tak prezentuje się nowe logo firmy ALTER S.A.

ALTER SA - logo

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem i akceptuję