Zaproszenie: ENERGETAB 2017

2017-08-18

Zapraszamy na wrześniowe Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2017 w dniach 12-14 września. Jubileuszowa, 30-ta edycja targów będzie doskonałą okazją do zapoznania się z najnowszą ofertą ALTER SA w zakresie urządzeń do detekcji gazów.

Międzynarodowe Targi ENERGETAB co roku przyciągają rzeszę wystawców, jak również odwiedzających. Na jubileuszową edycję ENERGETAB w bieżącym roku zarejestrowało się już ponad 700 wystawców z kilkunastu krajów Europy i Azji, którzy prezentować będą produkty dla polskiej energetyki.

Wśród wystawców nie może zabraknąć także naszej firmy. Na stoisku ALTER SA prezentować będziemy urządzenia do detekcji i wykrywania gazów, w tym również naszą nowość - GasHunter II - przenośny miernik do pomiarów stężenia gazów toksycznych, wybuchowych oraz tlenu. Już teraz serdecznie zapraszamy do odwiedzin na naszym stoisku i spotkania z naszymi specjalistami.

Stoisko: J17

Miejsce:al. Armii Krajowej 220, 43-316 Bielsko-Biała

Termin: 12-14.09.2017r.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem i akceptuję