Polska Nagroda Jakości dla Alter SA

2017-10-30

W dniach 26-27 października w Zielonej Górze odbył się V Polski Kongres Przedsiębiorczości zorganizowany przez Polską Agencję Przedsiębiorczości. Jubileuszową edycję Kongresu uświetniło 150 prelegentów ze środowisk naukowych, biznesowych i samorządowych oraz odwiedziło go ok. 1500 uczestników.

Firma Alter S.A., producent urządzeń do mierzenia i wykrywania gazów, związany od niemal 30 lat z Gminą Tarnowo Podgórne, został nagrodzony prestiżową POLSKĄ NAGRODĄ JAKOŚCI 2017 za najlepsze i innowacyjne produkty, które pojawiają się na rynku od wielu lat, zabezpieczając mienie oraz chroniąc zdrowie i życie ludzkie.

W imieniu firmy Alter S.A. nagrodę odebrał Prezes Zarządu firmy – Grzegorz Wasielewski, dedykując ją pracownikom i kadrze kierowniczej, dzięki którym od lat z sukcesami firma zapewnia najnowocześniejsze rozwiązania techniczne i jakościowe w swojej branży.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem i akceptuję