Nowa strona internetowa

2017-11-29

Wprowadzane do oferty nowe produkty i urządzenia potrzebują właściwej oprawy. Między innymi dlatego właśnie zdecydowaliśmy się przygotować nową, nowoczesną stronę internetową, która będzie bardziej przyjazna, a jednocześnie pozwoli na jeszcze pełniejsze zaprezentowanie oferty firmy.

Firma Alter S.A. od lat niezwykłą uwagę przykłada do rozwoju technologicznego swoich urządzeń do mierzenia i detekcji gazów sprawiając, że są one jednymi z wiodących na rynku detekcji gazów. W ślad za rowojem technologicznym staramy się także, by wizerunek firmy był spójny z nowoczesną ofertą. Dlatego uruchamiamy nową stronę interentową firmy - nowoczesną w swojej stylistyce i dynamiczną tak, jak dynamiczną pozostaje nasza firma.

Nowa strona to kolejny etap w procesie rebrandingu, który rozpoczęliśmy jakiś czas temu od zaprezentowania nowego, odświeżonego logo firmy. Teraz przedstawiamy nową wizytówkę - firmowy serwis internetowy z wyczerpującą informacją na temat oferowanych urządzeń i usług. Nowa kolorystyka - niebieskości - to również element budowy odświeżonej oferty. Chcemy być postrzegani tak, jak postrzegane są nasze urządzenia - jako firma nowoczesna i zaawansowana technologicznie - mówi Beata Krzyżostaniak, dyrektor handlowy Alter S.A. Nowa strona internetowa pozwoli nam jeszcze lepiej komunikować się z odbiorcami naszych detektorów, a jednocześnie budować spójny wizerunek firmy.

Jak przystało na współczesne, nowoczesne serwisy, nowa strona firmy Alter jest w pełni responsywna - dostosowana do przeglądania na dowolnych urządzeniach, w tym również tych najmniejszych - smartfonach. Mechanizmy wdrożone w ramach serwisu pozwalają łatwo i bez problemu odnaleźć informacje, zapoznać się z nowościami, a także zadać pytanie czy poprosić o kontakt ze specjalistą. Zaprszamy do przeglądania naszego serwisu!

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem i akceptuję