Zaproszenie: FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA 2018

2018-01-29

ALTER S.A. rozpoczyna obchody 30-lecia na Międzynarodowych Targach Techniki Wentylacyjnej, Klimatyzacyjnej i Chłodniczej w Warszawie.

Zapraszamy do spotkania z naszymi specjalistami podczas najważniejszego wydarzenia dla branży wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2018, które odbędzie się w dniach 27-28 lutego 2018 w Warszawie. Przez dwa dni 27 i 28 lutego Warszawa będzie miejscem największego spotkania specjalistów branży wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej. Nie zabraknie tam również firmy ALTER S.A., która prezentować będzie swoje najnowsze produkty do detekcji i wykrywania gazów.

W Jubileuszowym roku zaprezentujemy Państwu pełną gamę naszych urządzeń, zwracając uwagę Klientów przede wszystkim na dwa najnowsze produkty: wielogazowy, przenośny Miernik GasHunter II oraz absolutną premierę tego roku – dwugazowy Detektor GD-8 EX. Na stoisku firmowym nasi doradcy odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i przedstawią pełną ofertę.

Korzystając z okazji zapraszamy Wszystkich do odwiedzenia naszego stoiska i wspólną lampkę szampana z okazji naszych obchodów 30-lecia działalności ALTER S.A.

 

Stoisko: nr 40

Miejsce targów:
Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska
ul. Marsa 56c, 04-242 Warszawa

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem i akceptuję