ALTER S.A. liderem polskiej przedsiębiorczości

2018-02-13

Firma ALTER S.A. znalazła się w gronie firm najbardziej dynamicznie powiększających swoją wartość i dzięki temu może poszczycić się tytułem „Diament Forbesa 2018”.

Nie ogląda się na konkurencję, choć jej nie lekceważy. Działalność prowadzi w oparciu o pasję i zaangażowanie, a to przynosi wymierne i to niemałe efekty – tak właśnie należy określić lidera polskiej przedsiębiorczości.

diamenty ForbesDiamenty Forbesa to doroczny ranking przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najskuteczniej zwiększyły swoją wartość. Wyniki rankingu Diamenty Forbesa 2018 zostały opracowane w porozumieniu z redakcją miesięcznika „Forbes” przez firmę Bisnode Polska na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firmy. Wśród kluczowych kryteriów znalazły się między innymi wyniki finansowe za lata 2014-2016, wartość majątku, historia płatnicza, wiarygodność płatnicza czy brak negatywnych zdarzeń prawnych.

W świetle 30-lecia swojej działalności, które firma obchodzi właśnie w tym roku, jest to wyjątkowo znaczące wyróżnienie.

Podczas uroczystości wręczenia nagród, Diament Forbesa dla ALTER SA odebrał Prezes Zarządu - Grzegorz Wasielewski.

Wręczenie Diamentów Forebsa

Newsweek - okładka

O wyróżnieniach Forbesa pisze także tygodnik Newsweek (z 19.02.2018) w specjalnym dodatku poświęconym laureatom tego prestiżowego rankingu. Nie zabrakło także prezentacji firmy ALTER S.A. - Dimaneta Forebesa 2018, którą prezentujemy poniżej.

 

 

 

Alter - Diamenty Forbes 2018

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem i akceptuję