Złoty Medal MTP dla GD-8 EX

2018-02-20

Najnowszy w ofercie ALTER S.A. przenośny detektor do wykrywania gazu ziemnego i LPG, GD-8 EX, został nagrodzony Złotym Medalem MTP podczas targów INSTALACJE 2018.

Złoty Medal MTPPrestiżowe wyróżnienie Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich jest przyznawane co roku przez kapitułę, w skład której wchodzą wybitni specjaliści reprezentujący odpowiednie dziedziny życia gospodarczego. Każdego roku do konkursu przystępuje blisko 500 produktów, jednak jedynie nieliczna grupa zdobywa uznanie Sądu Konkursowego i nagradzana jest medalem. Poszukiwane są produkty nowoczesne, innowacyjne i wytworzone w oparciu o najwyższej klasy technologie. Jak przyznaje organizator konkursu, Złoty Medal MTP jest potwierdzeniem doskonałości produktu i w konsekwencji elementem jego promocji na rynku.

Firma ALTER S.A. ma już na swoim koncie kilka medali MTP, które w latach minionych zdobywały detektory i mierniki gazów przez nią produkowane. Podczas tegorocznej edycji targów INSTALACJE 2018 najwyższe wyróżnienie otrzymała nowość w ofercie firmy - przenośny detektor GD-8 EX.

Nowoczesna konstrukcja, wysoka dokładność pomiarów dzięki zastosowanym zaawansowanym układom, a jednoczesnie ergonomia korzystania z detektora zostały docenione przez gremium ekspertów pod przewodnictwem prof. dr hab. inż. Edwarda Szczechowiaka z Politechniki Poznańskiej, które zdecydowało o przynaniu wyróżnienia firmie ALTER S.A..

Złoty Medal MTPZłoty Medal MTP

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem i akceptuję