Kup detektor z rabatem -30%

2018-04-12

Podczas najbliższych targów INSTALACJE 2018 w dniach 23-26 kwietnia br. przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę - najnowszy detektor dwugazowy GD-8 EX w specjalnej cenie uwzględniającej 30% rabat!

Nasz najnowszy dwugazowy detektor GD-8 EX cieszy się sporym zainteresowaniem. Klienci doceniają jego ergonomiczną budowę, ogrom oferowanych możliwości oraz nowoczesną konstrukcję pozwalającą wykrywać gaz ziemny i LPG, a także inne gazy wybuchowe. Docenili go także profesjonaliści przyznając nam za niego Złoty Medal MTP. Teraz zakup detektora będzie jeszcze przyjemniejszy, gdyż przygotowaliśmy specjalny, 30-procentowy rabat na czas trwania targów INSTALACJE 2018.

Kup detektor GD-8 EX i ciesz się nowoczesnym urządzeniem opracowanym przez naszych specjalistów. Doceń 30-letnie doświadczenie firmy ALTER SA w konstruowaniu detektorów i mierników gazów i ciesz się jubileuszowym rabatem!

Zapraszamy do naszego stoiska na targach INSTALACJE 2018, które odbędą się w dniach 23-26.04.2018r na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Termin: 23-26.04.2018
Miejsce: Międzynarodowe Targi Poznańskie, Poznań
Stoisko: nr 23, pawilon 5

GD-8 EX

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem i akceptuję