Zaproszenie: WOD-KAN 2018

2018-05-16

Zapraszamy w dniach 5-7 czerwca do Bydgoszczy, gdzie trwać będą największe targi branży wodno-kanalizacyjnej i ochrony środowiska.

XXVI edycja Międzynarodowych Targów Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2018 rozpocznie się tradycyjnie w Bydgoszczy na początku czerwca. W dniach 5-7.06.2018 teren Bydgoskiego Centrum Targowo-Wystawienniczego stanie się areną spotkań, wymiany doświadczeń oraz miejscem nawiązywania nowych relacji biznesowych dla ponad 400 wystawców i blisko 10 000 odwiedzających.

Targi WOD-KAN to największe na polskim rynku wydarzenie kierowane do specjalistów i profesjonalistów z branży wodociągowo-kanalizacyjnej. Jest ono doskonałą okazją do zdobycia wiedzy podczas towarzyszących imprezie prelekcji, seminariów i pokazów. Podczas tegorocznej edycji nie zabraknie również obecności przedstawicieli naszej firmy, którzy podobnie jak w latach ubiegłych będą do Państwa dyspozycji na firmowym stoisku ALTER SA. Będziemy prezentować najnowsze rozwiązania z zakresu pomiarów i detekcji gazów, w tym m.in. przenośny czterogazowy miernik GasHunter II, który został zgłoszony do konkursu o statuetkę GRAND PRIX za najlepszy produkt/technologię.

Zaprszamy do udziały w targach oraz do rozmów z naszymi specjalistami na naszym stoisku - stoisko nr 179.

Miejsce: Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze, ul. Gdańska 187 Bydgoszcz

Termin: 5-7 czerwca 2018r.

Stoisko ALTER SA: nr 179

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem i akceptuję