ALTER S.A. Przedsiębiorstwem Fair Play 2018

2018-11-26

Firma ALTER S.A. została wyróżniona Certyfikatem Jakości Biznesu "Przedsiębiorstwo Fair Play 2018" potwierdzając tym rzetelne i etyczne postępowanie w relacjach z przedsiębiorcami, kontrahentami, pracownikami oraz instytucjami państwowymi.

Idea programu "Przedsiębiorstwo Fair Play" narodziła się w 1997 roku, jako próba opracowania kodeksu etyki postępowania przedsiębiorstw w zakresie etycznej odpowiedzialności biznesu. Firmy uczestniczące w programie poddawane są szczegółowym badaniom wiarygodności i rzetelności prowadzonym przez niezależnych ekspertów - przedstawicieli administracji i samorządów, banków, instutucji finansowych i uczelni, organizacji przedsiębiorców i ZUS -  na szczeblu regionalnym oraz ogólnopolskim. Kapituła programu przyznając wyróżnienia potwierdza, że przedsiębiorstwa - laureaci, respektują na co dzień wartości etyczne, przestrzegają zobowiązań w kontaktach z kontrahentami, pracownikami oraz wywiązują się ze zobowiązań podatkowych, a także wspierają działalność lokalnej społęczności, w której funkcjonują. 

W tegorocznej edycji programu tytuł "Przedsiębiorstwo Fair Play 2018" otrzymała nasza firma. Dodatkowo zostaliśmy wyróżnieni za szczególne działania na tle pozostałych, debiutujących w programie firm tytułem "Debiut Fair Play".

    

Jesteśmy dumni, że w ten sposób potwierdzone zostały standardy działania ALTER S.A., które respektujemy i wdrażamy od początku naszego istnienia. Cieszy to tym badziej, że tytuł otrzymujemy w wyjątkowym momencie - jubileuszowym roku 30-sto lecia firmy ALTER S.A. Czujemy się docenieni, a jednocześnie jeszcze bardziej zmotywowani do tego, by w dalszym ciągu rozwiajać firmę zgodnie z etycznymi standardami, kierując się rzetelnością w realacjach biznesowych i społecznych.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem i akceptuję