Zaproszenie: WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA 2019

2019-02-18

Początek marca to tradycyjnie okres, w którym zapraszamy na największe targi branży wentylacyjne, klimatyzacyjnej i chłodniczej - FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA 2019.

17-sta edycja największego branżowego wydarzenia odbędzie się w tym roku w nowej lokalizacji - Centrum Targowo-Kongresowym Global EXPO w Warszawie. Nowa lokalizacja zapewni odpowiednie miejsce wystawiennicze w częsci parterowej, natomiast na pierwszym piętrze zorganizowane towarzyszące targom sesje wykładowe, prezentacyjne i szkoleniowe. Program seminariów jest opracowywany przez Stowarzyszenie Polska Wentylacja. Jako wykładowców spodziewać się można uznanych specjalistów reprezentujących wyższe uczelnie techniczne, organizacje branżowe i niezależnych ekspertów. Wykłady, prezentacje, pokazy przeznaczone są dla projektantów, instalatorów i użytkowników instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.

logosy forum

Podobnie jak w latach minionych podczas tegorocznej edycji na swoim stoisku prezentować będziemy ofertę firmy ALTER S.A. w zakresie urządzeń pomiarowych do detekcji gazów. Zapraszamy do odwiedzin naszych specjalistów przy stoisku nr 20.

Miejsce: Centrum Targowo-Kongresowym Global EXPO, przy ul. Modlińskiej 6D
Termin: 5-6 marca 2019

Stoisko ALTER SA nr 20

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem i akceptuję