Zaproszenie: AUTOMATICON 2019

2019-02-18

Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Automatyki i Pomiarów AUTOMATICON 2019 - największe w kraju forum poświęcone tematyce aparatury kontrolno-pomiarowej, automatyzacji i robotyzacji oraz elektroniki przemysłowej.

Tegoroczna, jubileuszowa 25 edycja targów AUTOMATICON została podzielona pod względem tematycznym na 13 obszarów. Wśród nich znalazły się m.in. takie jak: aparatura kontrolno-pomiarowa i elementy automatyki, zawory odcinające, bezpieczeństwa i regulatory, czy też elektronika przemysłowa.

logo automaticon

Targi AUTOMATICON to ponad 300 firm prezentujących swoje rozwiązania przed 12 000 odwiedzających. Targom towarzyszyć będą seminaria i konferencje tematyczne, podczas których poruszane będą tematy związane z automatyką przemysłową, robotyzacją.

Podczas targów firma ALTER S.A. prezentować będzie również swoje urządzenia do detekcji i pomiarów gazów. Już teraz zapraszamy Państwa do odwiedzin naszego stoiska F20 w hali nr 3.

Miejsce: EXPO XXI Warszawa, ul. Prądzyńskiego Warszawa – Wola
Termin: 26-29 marca 2019

STOISKO ALTER: F20 hala 3

 

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem i akceptuję