ZAPROSZENIE: EXPO-GAS Kielce

2019-04-04

Zapraszamy na targi EXPO-GAS do Kielc w dniach 24-25 kwietnia na jedne z największych w Polsce spotkań branży gazowniczej.

EXPO-GAS to spotkanie ekspertów branży gazowniczej stanowiące doskonałą okazję do zapoznania się z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi, a także nawiązania relacji biznesowych z czołowymi dostawcami technologii z zakresu bezpieczeństwa i detekcji gazów, budowy sieci przesyłowych, tłoczni gazów i stacji redukcyjnych.

W tegorocznej, jubileuszowej X-tej edycji targów udział wezmą również przedstawiciele naszej firmy. Na stoisku ALTER SA zaprezentowana zostanie nowa wersja  dwugazowego, przenośnego miernika GasHunter II do pomiaru tlenu oraz metanu w dwóch lub trzech zakresach pomiarowych - ppm, %DGW, %V/V.

Wszystkich szczegółów dowiecie się Państwo u doradców technicznych, którzy oczekują Państwa na naszym stoisku. 

Termin: 24-25.04.2019
Miejce: Hale Targów Kielce, ul. Zakładowa 1, 25-672 Kielce
Stoisko: E-19

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem i akceptuję