Aktualności

Zaproszenie: WOD-KAN 2019

2019-05-14

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszych przedstawicieli podczas nadchodzących targów WOD-KAN 2019 w Bydgoszczy w dniach 21-23 maja.

XXVII edycja Międzynarodowych Targów Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2019 w Bydgoszczy to okazja do nawiązania cennych relacji biznesowych, poznania najnowszej oferty w zakresie urządzeń do detekcji i pomiaru gazów, a także możliwość uczestnictwa w wartościowych serminariach i wystąpieniach.

Bydgoskie targi organizowane od lat przez Izbę Gospodarczą "Wodociągi Polskie" to jedno z największych w Europie wydarzeń dedykowanych branży wodociągowo-kanalizacyjnej. Każdego roku impreza przyciąga blisko 10 tys. odwiedzających.

Wzorem lat ubiegłych w tegorocznej edycji WOD-KAN udział w charakterze wystawcy weźmie również nasza firma. ALTER SA zaprezentuje na swoim stoisku urządzenia pomiarowe: detektory i czujniki gazów dedykowane sektorowi wodno-kanalizacyjnemu. Wśród prezentowanych nie zabraknie najnowszego, przenośnego detektora Gas Hunter II pozwalającego na pomiar stężenia metanu aż w 3 zakresach jednocześnie. To niewielkie urządzenie doskonale wpisuje się w obszar zapewnienia bezpieczeństwa pracowników przedsiębiorstw wodno-kanalizacyjnych narażonych na kontakt z metanem czy innymi gazami niebezpiecznymi.

Już teraz zapraszamy Państwa do odwiedzin na naszym stoisku nr 42.

Termin: 21-23 maja 2019r.
Miejsce: Bydgoskiego Centrum Targowo – Wystawiennicze
Stoisko: nr 42

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem i akceptuję