ALTER brązowym partnerem konferencji 17SPIN

2019-09-22

ALTER SA została brązowym partnerem tegorocznej edycji spotkania projektantów instalacji niskoprądowych SPIN. Podczas 2-dniowej konferencji będzie okazja do merytorycznych spotkań i dyskusji w gronie czołowych polskich specjalistów.

Jak zapewnia organizator - SPIN to przegląd nowości branżowych, praktyczna wiedza, specjalistyczne prezentacje i wykłady, indywidualne konsultacje, testowanie i porównywanie rozwiązań branży niskich prądów oraz unikatowa atmosfera. To także możliwość zobaczenia i poznania najnowszych rozwiązań oferowanych na polskim rynku, spotkania ludzi odpowiedzialnych za proces projektowania i przygotowywania urządzeń do produkcji, a także do nawiązania wartościowych relacji biznesowych z producentami, dystrubutorami i odbiorcami urządzeń i instalacji niskoprądowych.

Wśród tegorocznych prelekcji odbędzie się m.in. panel dyskusyjny poświęcony zagadnieniom projektowania nietypowych aplikacji systemów detekcji pożarów. Ponadto organizator zaplanował 2 dni wypełnione wykładami i spotkaniami nieformalnymi.

W 17SPIN, w dniach 25-26 września w Zakopanem udział weźmie również nasza firma w charakterze brązowego partnera. Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami!

Termin: 25-26.09.2019
Miejsce: Hotel Nosalowy Dwór Resort&SPA, Zakopane

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem i akceptuję