Zaproszenie: POL-ECO SYSTEM

2019-10-07

Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POL-ECO SYSTEM - jedno z największych wydarzeń poświęconych tematyce zrównoważonego rozwoju, tworzenia nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań w zakresie szeroko rozumianego gospodarowania zasobami.

Targi POL-ECO SYSTEM to wydarzenie podzielone tematycznie na kilka głównych bloków: odpady, energia, woda i ścieki, technika komunalna, powietrze oraz eco-transport. Celem targów jest szerokie otwarcie się na zagadnienia związane ze zrównoważonym rozwojem, wymiana międzynarodowych doświadczeń, inspirowanie krajowego sektora do rozwoju oraz wspieranie w znalezieniu partnerów biznesowych.

Istotnym elementem targów POL-ECO jest również edukacja w zakresie ekologicznych zachowań w życiu codziennym.

W tegorocznych targach ALTER SA prezentować będzie rozwiązania z dziedziny detekcji gazów oraz zintegrowanych systemów monitorowania i analizy powietrza. Natomiast ALTER ENERGIA zaprezentuje rozwiązania z zakresu fotowoltaiki i odnawialnych źródeł energii.

Zaprszamy do Poznania w dniach 9-11 października 2019r.

Stoisko: 8A, pawilon 32

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem i akceptuję