SMART maxi wyróżniona za jakość

2019-11-25

Podczas uroczystej Gali w ramach World Quality Day w Lublinie głowica SMART maxi została wyróżniona Certyfikatem European Quality Certificate 2019 w uznaniu najwyższej jakości połączonej z nowoczesną technologią.

Światowy Dzień Jakości, który 14 listopada w Lubelskim Centrum Konferencyjnym zgromadził uczestników V Kongresu Jakości stał się pretekstem do szerszej dyskusji na temat roli jakości w zarządzaniu współczesną organizacją, a także nowych trendów w obszarze podnoszenia procesów jakościowych zachodzących w firmach. Podczas prelekcji i wykładów można było posłuchać praktyków biznesu, jak chociażby prof. Andrzeja Jacka Blikle dyskutujących o nowych praktykach w obszarze zarządzania organizacją w sposób zapewniający podnoszenie jakości przy jednoczesnym rozwijaniu kadry i osób odpowiedzialnych za finalny produkt.

European Quality 2019Kulminacyjnym momentem Kongresu było wręczenie Certyfikatów jakości przez kapitułę Fundacji Qualitas. Wśród wyróżnionych znalazła się również firma ALTER SA, która Certyfikat European Quality 2019 odebrała w uznaniu zaawansowania technologicznego głowicy SMART maxi, połączonego z jakością wykonania oraz innowacyjnością zastosowanych rozwiązań. Odbierający nagrodę prezes spółki Grzegorz Wasielewski dziękując za wyróżnienie przyznał, że nowoczesne produkty mogą powstawać tylko w wyniku współpracy dobrze przygotowanego i zorganizowanego zespołu. Nagrodę zatem dedykował wszystkim, którzy przyczynili i przyczyniają się do nieustannego rozwoju firmy.

Uroczystość zakończył bankiet wraz z recitalem Joanny Wilk i Tomasza Momot.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem i akceptuję