ALTER wyróżniona za innowacje

2019-12-04

Firma ALTER SA została nagrodzona tytułem Fair Play 2019 za innowacje w podejmowanych działaniach w obszarze rozwoju produktów, usług oraz procesów zarządczych.

„Przedsiębiorstwo Fair Play” ma wieloletnią tradycję. Program powstał w odpowiedzi na konkurs ogłoszony w 1997 r. przez Polską Fundację Promocji i Rozwoju Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Z czasem w efekcie prac zespołu współtworzącego powstało opracowanie pt. "Zasady etycznej odpowiedzialności biznesu" zawierające m.in. studia przypadków ilustrujące trudne z etycznego punktu widzenia sytuacje, z jakimi spotykają się w trakcie swojej pracy przedsiębiorcy, został opracowany kodeks etyki oraz powstał program „Przedsiębiorstwo Fair Play”. 

Wyłonieni w dwu-etapowym postępowaniu firmy - laureaci to podmioty, które w swojej działalności kierują się etycznym postępowaniem, rzetelnym traktowaniem kontrahentów i partnerów, a także pracowników. To firmy wywiązujące się ze zobowiązań finansowych i podatkowych, aktywnie wspierające organizacje non profit, fundacje i działalność charytatywną.

W tegorocznej edycji programu firma ALTER SA została wyróżniona tytułem Przedsiębiorstwo Fair Play 2019 za innowacje w prowadzonej działaności w obszarze zarządzania i marketingu, oraz rozwoju produktów i usług.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem i akceptuję