Zaproszenie: Forum Wentylacja Salon Klimatyzacja 2020

2020-02-24

W dniach 3-4 marca 2020r będziemy uczestniczyć w 18. edycji targów Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja w Warszawie. To największa impreza branży wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej, która od lat przyciąga rzesze wystawców z Polski oraz zagranicy.

Tegoroczne spotkanie zapowiada się wyjątkowo interesująco. Obok stoisk wystawców z Polski i zagranicy uczestniczyć będzie można w szeregu seminariów i wykładów poświęconych tematyce zagadnień prawnych, komfortu i efektywności systemów wentylacyjnych i chłodniczych, a także bezpieczeństwa w zakresie systemów wentylacji pożarowej.

targi Wentylacja Klimatyzacja logo 

Firma ALTER będzie aktywnie uczestniczyć w tegorocznym spotkaniu. Na naszym stoisku będzie okazja porozmawiać z fachowcami, uzyskać doradztwo w obszarze najlepszych praktyt w zakresie projektowania bezpiecznych systemów wentylacji zintegrowanych z systemami detekcji i wykrywania niebezpiecznych gazów.

Już dziś zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska - nr 70.

Termin: 3-4.03.2020r.
Miejsce: Centrum Targowo-Kongresowe Global EXPO
ul. Modlińska 6D, 03-216 Warszawa

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem i akceptuję