Promocja trwa - Stacjonarny System Bezpieczeństwa typ SSB-najskuteczniejszy i najtańszy

2011-10-17

Tylko do 31.12.2011 system zabezpieczający obiekty przed wybuchem gazu typ SSB dostępny w promocyjnej cenie 490,00 zł. netto. SSB to urządzenie stacjonarne spełniające wymogi Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z 2002 r. nakazującego stosowanie urządzeń zabezpieczających (sygnalizacyjno-odcinających) we wszystkich kotłowniach o sumarycznej mocy grzewczej powyżej 60 kW. W związku z rozpoczynającym sie sezonem grzewczym przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę, która zapewni bezpieczeństwo nawet w najbardziej "wybuchowych warunkach".

System SSB sprosta stawianym wymaganiom i zapewni bezpieczeństwo, tam gdzie istnieje ryzyko wybuchu gazu. Dla zapewnienia bezpiecznej eksploatacji kotłowni gazowej, już na etapie projektu, należy uwzględnić taki system, sterujący zaworem odcinającym dopływ gazu w sytuacji wystąpienia nieszczelności instalacji gazowej. Właściwy dobór ilości urządzeń i miejsca montażu ograniczy ryzyko wybuchu i zapewni bezpieczną eksploatację kotłowni gazowej.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do skorzystania z niebywałej oferty cenowej.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem i akceptuję