ALTER laureatem programu Przedsiębiorstwo Fair Play

2020-12-29

Pomimo trudnego roku z obostrzeniami, ograniczonymi kontaktami firma ALTER pokazała, że również w takich niełatwych czasach można postępować zgodnie z zasadami i wysokimi standardami, co zostało potwierdzone przyznaniem tytułu laureata programu "Przedsiębiorstwo Fair Play 2020".

Certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play” od ponad 20 lat wzmacnia wizerunek polskich przedsiębiorstw. To najbardziej rozpoznawalny certyfikat z obszaru etyki biznesu i jeden z nielicznych, które przyznawane są w oparciu o szczegółową weryfikację uczestników. Każde zgłoszone do programu przedsiębiorstwo, poza dostarczeniem wymaganych regulaminem dokumentów omawiających relację firmy z interesariuszami, przechodzi również audyt, dzięki czemu Certyfikat Jakości Biznesu „Przedsiębiorstwo Fair Play” trafia do rzetelnych i uczciwych firm. W ramach procedur weryfikacyjnych oceniany jest sposób budowania relacji z klientami, kontrahentami, pracownikami, organami administracji państwowej i społecznością lokalną oraz dbałość o środowisko naturalne.

Tegoroczna edycja programu „Przedsiębiorstwo Fair Play” odbyła się pod honorowym patronatem Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii oraz Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej. W związku z ograniczeniami związanymi z epidemią COVID-19 zrezygnowano z tradycyjnej gali wieńczącej proces weryfikacji i audytu firm biorących udział w programie, a przedsiębiorstwa i ich przedstawicieli uhonorowano wirtualnie - podczas trasmisji online.

Podobnie jak w latach 2018 i 2019 również w tym roku tytuł laureata przyznano także firmie ALTER S.A. w uznaniu najwyższych standardów zarówno w ralacjach z otoczeniem biznesowym, jak również społecznością lokalną i samorządową. Złoty Certyfikat Przedsiębiorstwa Fair Play to dla naszej firmy zaszczyt, a jednocześnie potwierdzenie, że warto jest budować mając na względzie wysokie standardy etyczne i szeroko rozumianą kulturę biznesu.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem i akceptuję