ALTER S.A. Przedsiębiorstwem Fair Play 2021

2021-12-16

Z wielką przyjemnością informujemy wszystkich Państwa, że firma ALTER S.A. po raz kolejny została laureatem konkursu „Przedsiębiorstwo Fair Play”.

Jest to dla nas bardzo ważny i ceniony Certyfikat, ponieważ potwierdza naszą rzetelność, wiarygodność oraz poszanowanie innych. Udział w programie „Przedsiębiorstwo Fair Play” to wyzwanie, ale przede wszystkim inspiracja i powód do zmian na lepsze. Uczestnicząc w nim, poddajemy się weryfikacji wyników ekonomicznych oraz sposobu i stylu prowadzenia przedsiębiorstwa. Dzięki niemu jesteśmy też w pełni świadomi etyki w naszej działalności, rozumianej jako właściwe zarządzanie relacjami z różnymi interesariuszami firmy, tj.: z klientami, kontrahentami, pracownikami, wspólnikami, społecznością lokalną, a także władzą lokalną i państwową.

Przedsiębiorstwo Fair Play

Certyfikat Przedsiębiorstwo Fair Play 2021 to dla nas ogromny zaszczyt. Po raz kolejny potwierdziliśmy, że respektując wartości etyczne na co dzień, doskonale radzimy sobie na rynku odnosząc sukcesy gospodarcze. Potwierdza to tezę, że etyka i biznes nie są sprzeczne.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem i akceptuję