Kupuj detektory online

2022-06-01

Zapraszamy do naszego sklepu online, w którym dostępne są wybrane nasze produkty - detektory gazu, alarmy domowe oraz akcesoria. Zakupy w sklepie online to wygoda i szybka realizacja.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom uruchomiliśmy sklep online z naszymi detektorami gazów - sklepalter.pl. Wśród dostępnych "od ręki" produktów znajdą Państwo detektory i mierniki gazów, w tym GasHunter II w różnych opcjach konfiguracyjnych, głowice pomiarowo-detekcyjne, a także przenośne detektory GD-8 oraz akcesoria.

Oczywiście w dalszym ciągu, w przypadku większych projektów wymagających dodatkowych ustaleń, do Państwa dyspozycji pozostają nasi konsultanci techniczni, którzy każdorazowo służą pomocą i doradztwem.

Zaprszamy do zakupów w naszym sklepie!

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem i akceptuję