NOWOŚĆ: Głowica pomiarowo-detekcyjna MGX-70/S

2020-09-14

Naszą ofertę urządzeń do pomiarów gazów wzbogaciliśmy o nowe urządzenie - głowicę detekcyjno-pomiarową MGX-70/S.

Głowica MGX-70/S służy do wykrywania i pomiaru niebiezpiecznego stężenia gazów oraz uruchamiania na tej podstawie sygnalizacji lokalnej i wbudowanych wyjść przekaźnikowych oraz do przekazania tych informacji jednostce nadrzędnej. Sygnał przekazywany na zewnątrz może mieć postać analogową (4-20mA) i/lub cyfrową (Modbus RTU). Głowica MGX-70/S została również wyposażona w lokalną sygnalizację w postaci diod LED.

Urządzenie służy do monitorowania obszarów, w których gazy palne, toksyczne, a także niedobór tlenu mogą stanowić zagrożenie dla środowiska pracy. Głowica pomiarowa została dopuszczona do pracy w strefach 1 i 2 zagrożonych wybuchem mieszanin gazów i pra cieczy palnych z powietrzem, oraz  w strefach 21 i 22 zagrożonych wybuchem mieszanin przewodzących pyłów palnych z powietrzem.

Zaletę głowicy MGX-70/S jest wymienny moduł czujnika, przez co w łatwy sposób możliwa jest wymiana, kalibracja i konfiguracja głowic do wykrywania różnych mediów.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem i akceptuję