Zaproszenie: Automaticon 2022

2022-01-19

Serdecznie zaprszamy na targi automatyki i pomiarów AUTOMATICON 2022, które odbywać się będą w Warszawie w dniach 26-28. stycznia. Jak co roku, na targach będą również przedstawiciele ALTER SA.

Tegoroczne targi AUTOMATICON ze względu na pandemiczną sytuację będą odbywać się równolegle z dwiema innymi imprezami - Międzynarodowymi Targami Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń ELEKTROTECHNIKA oraz Międzynarodowymi Targami Sprzętu Oświetleniowego ŚWIATŁO. To otwiera dodatkowe możliwości zarówno dla wystawców, jak i odwiedzających targi. Zakres tematyczny targów AUTOMATICON podzielony został na bloki tematyczne takie jak np. aparatura kontrolno-pomiarowa z elementami automatyki, zawory odcinające, bezpieczeństwa i regulatory.

automaticon

Firma ALTER SA wystawi swoją ofertę detektorów i mierników gazów, a na firmowym stoisku na wszystkich Państwa oczekiwać będą nasi eksperci, którzy opowiedzą o nowościach produktowych oraz możliwościach współpracy przy projektach z wykorzystaniem urządzeń ALTER. Już teraz serdecznie zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia naszego stoiska. Wstęp na targi jest wolny, po wcześniejszej rejestracji.

Miejsce: EXPO XXI Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/14
Termin: 26-28.01.2022r
Stoisko: G3, hala 3

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem i akceptuję