Zaproszenie: Instalacje 2022

2022-03-25

Serdecznie zapraszamy na Międzynarodowe Targi Instalacyjne - INSTALACJE 2022, które odbędą się w Poznaniu w dniach 25-27 kwietnia.

Targi Instalacje to wydarzenie prezentujące w kompleksowy sposób ofertę producentów i dostawców urządzeń, technologii i usług z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacyjnej i wentylacyjnej oraz chłodniczej. W tegorocznej edycji nie zabraknie również niezwykle gorącego tematu odnawialnych źródeł energii i to zarówno jeśli chodzi o technologie fotowoltaiki jak i pompy ciepła. Blisko 400 wystawców prezentować będzie najnowsze rozwiązania, a dodatkowo będzie można uczestniczyć w prezentacjach i panelach tematycznych.

Instalacje 2022 - Zapraszamy

My oczywiście zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska, gdzie czekać na Państwa będą eksperci ALTER SA którzy zaprezentują nowoczesne urządzenia do detekcji, pomiaru i analizy gazów.

Miejsce: Międzynarodowe Targi Poznańskie, ul. Głogowska Poznań
Termin: 25-27 kwietnia 2022r.
Pawilon: 5, stoisko 25

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem i akceptuję