Zaproszenie: WOD-KAN 2022

2022-05-06

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na Międzynarodowych Targach Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN w Bydgoszczy w dniach 10-12 maja.

Po dwóch latach przerwy na mapę najważniejszych imprez branżowych wracają targi WOD-KAN. To jedno z największych spotkań w branży wodno-kanalizacyjnej, a co za tym idzie, okazja do spotkania ekspertów i specjalistów z przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych. To również miejsce do zapoznania się z ofertą firm świadczących w tej braży usługi i oferujących swoje produkty.

Podobnie jak w latach ubiegłych, firma ALTER również będzie prezentować swoje produkty do detekcji i pomiaru gazów. Na Państwa pytania nasi specjaliści będą odpowiadać w dniach 10-12 maja, na stoisku nr 69.

Zapraszamy!

Data: 10-12.05.2022
Miejsce:
Bydgoszcz, Centrum Targowo-Wystawiennicze, ul. Gdyńska 187
Stoisko: 69

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem i akceptuję