POLEKO 2010 - zapraszamy już teraz!

2010-10-29

Serdecznie zapraszamy wszystlich Państwa do odwiedzenia naszego stoiska firmowego podczas Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska POLEKO 2010 w Poznaniu. To niepowtarzalna okazja do zapoznania się z najbardziej nowoczesnymi rozwiązaniami w zakresie ochrony środowiska.

TARGI POLEKO to idealne miejsce spotkań specjalistów z zakresu ochrony środowiska i gospodarki komunalnej z Polski i zagranicy oraz promocji innowacyjnych rozwiązań z tej dziedziny. Obfitują one w liczne spotkania specjalistów zajmujących się ochroną środowiska, przedstawicieli biznesu i samorządów.

Podczas tegorocznych targów zaprezentujemy Państwu najbardziej nowoczesne rozwiązanie w zakresie pomiaru i monitoringu stężenia gazów toksycznych, wybuchowych oraz tlenu - System Monitorowania Gazów MSMR-16 wraz z głowicami pomiarowo-detekcyjnymi serii MGX-70 oraz GDX-70

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na nasze stoisko firmowe. Doradcy techniczni udzielą Państwu szczegółowych informacji na temat produkowanych przez nas urządzeń oraz doradzą w doborze urządzeń.

Serdecznie zapraszamy w dniach 23-26 listopada 2010 roku.

Pawilon 5 parter, sektor C, stoisko nr 50

MTP, ul. Głogowska 14, Poznań

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem i akceptuję