ZAINSTALUJ się na stoisku ALTER S.A.

2010-04-19

Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do odwiedzenia naszego stoiska podczas kolejnej edycji targów INSTALACJA 2010 oraz SAWO 2010 w Poznaniu. Te prestiżowe wystawy pozwolą Państwu zapoznać się z ofertą ALTER S.A. oraz nowymi produktami i rozwiązaniami technologicznymi w zakresie aparatury do mierzenia i wykrywania gazów.

Międzynarodowe Targi Instalacyjne INSTALACJE to największa w Europie Środkowo - Wschodniej wystawa skierowana do sektora instalacyjnego, która niezmiennie cieszy się zaufaniem profesjonalistów. Stanowi ona okazję do zaprezentowania naszej aktualnej oferty oraz trendów, technologii i nowości produktowych polecanych na rynku instalacyjnym.

Ekspozycję naszą można będzie również zwiedzić podczas Międzynarodowych  Targów Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO 2010. Są one najważniejszym w Polsce forum prezentacji sprzętu i rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa i ochrony pracy. Podczas tegorocznej, dwudziestej już edycji targów zaprezentujemy aparaturę kontrolno-pomiarową, stanowiącą środki ochrony indywidualnej i zbiorowej.

Będzie nam zatem niezmiernie miło gościć Państwa na naszych stoiskach, gdzie zaprezentujemy:

Stacjonarne i przenośne urządzenia do mierzenia i wykrywania gazów, stanowiące ochronę przed wybuchem i zagrożeniem substancjami toksycznymi:

  • wielogazowe mierniki do pomiaru stężeń gazów toksycznych, wybuchowych oraz tlenu,
  • detektory nieszczelności instalacji gazowych,
  • stacjonarne systemy zabezpieczające obiekty przed wybuchem gazu,
  • systemy monitoringu i rejestracji stężenia gazów,
  • systemy do pomiaru gazów w biogazie.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 Międzynarodowe Targi Poznańskie,  ul. Głogowska 14, Poznań

 26-29 kwietnia   2010,   godz. 9.00- 17.00

INSTALACJE 2010                  SAWO 2010

        Pawilon 3, st. 152             Pawilon 3A, st. 132

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem i akceptuję