ALTER S.A. na targach AUTOMATICON 2010

2010-03-31

Wszystkim Gościom serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska podczas tegorocznych targów Automatyki i Pomierów AUTOMATICON 2010, podczas których przedstawiliśmy naszą ofertę oraz zaprezentowaliśmy nowy produkt - System Monitorowania Gazów typ MSMR-16.

W dniach 23-26 marca 2010  roku w Warszawie odbyła się XVI edycja Międzynarodowych  Targów Automatyki i Pomiarów AUTOMATICON 2010. To najbardziej znacząca branżowa impreza wystawiennicza.

ALTER S.A. zaprezentowała najnowsze rozwiązania i produkty w zakresie urządzeń do mierzenia i wykrywania gazów. Targi były szczególną okazją, do zaprezentowania nowości w swojej ofercie - Systemu Monitorowania Gazów typ MSMR-16. Jako następca systemu MSMR-4, spełnia on wszystkie wymagania stawiane przez naszych Klientów. Nie bez powodu bowiem nazywany jest perfekcyjnym w każdym względzie. Niewątpliwe zalety tego systemu, znacznie odróżniające go od systemu MSMR-4, to możliwość podłączenia do jednej centrali znacznie większej liczby głowic pomiarowych oraz wyjątkowo łatwy, szybki i tani, szeregowy sposób montażu za pomocą jednego przewodu dwużyłowego, służącego jednocześnie do zasilania i komunikacji wszystkich głowic pomiarowych.

 DSCm_0177.JPG   DSCm_0183.JPG   DSCm_0185.JPG   DSCm_0187.JPG

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem i akceptuję