Zapraszamy na targi AUTOMATICON 2010

2010-02-26

Z najwiekszą przyjemnością zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska podczas tegorocznej XVI edycji targów AUTOMATICON. W dniach 23-26 marca 2010r. w warszawskich halach EXPO XXI zaprezentujemy swoje osiągnięcia i nowe rozwiązania techniczne w dziedzinie aparatury kontrolno-pomiarowej.

Targi AUTOMATICON  są największym w Polsce profesjonalnym forum, na którym spotykają się producenci i odbiorcy automatyki przemysłowej. Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko wszystkich specjalistów poszukujących nowych rozwiązań technicznych w zakresie urządzeń do mierzenia i wykrywania gazów. Każde spotkanie z pewnością będzie bogatym źródłem informacji nie tylko dla projektantów i specjalistów z dziedziny automatyki przemysłowej, ale również ostatecznych użytkowników produkowanych przez nas urządzeń.

 Na stoisku zaprezentujemy szeroki wachlarz aparatury kontrolno-pomiarowej:

  • systemy pomiaru, monitoringu i rejestracji stężenia gazów,
  • systemy sterujące procesami przemysłowymi,
  • stacjonarne systemy zabezpieczające obiekty przed wybuchem gazu,
  • wielogazowe mierniki do pomiaru stężeń gazów toksycznych, wybuchowych oraz tlenu,
  • detektory nieszczelności instalacji gazowych,
  • czujniki pomiarowe,

Zapraszamy w dniach 23 - 26 marca 2010 r. do hali nr III, stoisko nr  F16.
Warszawskie Centrum EXPO XXI
ul. Prądzyńskiego 12/14
01-222 Warszawa

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem i akceptuję