POLEKO 2009 już niebawem!

2009-11-04

Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POLEKO odbędą się już po raz dwudziesty pierwszy! Jest to największa w Europie impreza z zakresu ochrony środowiska. Wśród tegorocznych wystawców oczywiście nie zabraknie ALTER S.A., która zaprezentuje swoją ofertę handlową.

Honorowy patronat nad tegoroczną edycją sprawuje Minister Środowiska. Już po raz dwudziesty pierwszy spotkają się w Poznaniu specjaliści z dziedziny ochrony środowiska. Targi POLEKO stanowią wyjątkową okazję do spotkań i rozmów oraz wymiany doświadczeń. Wszystkich serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska POLEKO 2009, które odbędą się w dniach 24-27 listopada 2009.  Na stoisku zaprezentujemy pełen asortyment produkowanych urządzeń do mierzenia i wykrywania gazów oraz przedstawimy rozwiązania służące ochronie środowiska. Nasi doradcy techniczni służyć będą informacją techniczną oraz doradztwem w doborze urządzeń.

Tematyka POLEKO obejmuje następujące sektory tematyczne:

  • Woda i ścieki
  • Energia, energia odnawialna
  • Zmiany klimatu
  • Odpady i recykling
  • Powietrze, hałas i wibracje
  • Aparatura kontrolno-pomiarowa.

 

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy!

Międzynarodowe Targi Poznańskie, Pawilon 5

ul. Głogowska 14, Poznań

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem i akceptuję