VII edycja Międzynarodowej Wystawy EDURA

2009-06-19

EDURA to specjalistyczna wystawa, podczas której w dniach 17-19 czerwca 2009 prezentowane były urządzenia, sprzęt i technologie dla służb ratowniczych oraz ochrony przeciwpożarowej obiektów. Wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko serdecznie dziękujemy za udział w tegorocznej, siódmej już edycji Miedzynarodowej Wystawy poświęconej ratownictu i technice przeciwpożarowej.

Było nam niezmiernie miło gościć Klientów na naszym stoisku. Edura to doskonała okazja do spotkań handlowych, zaprezentowania oferty, poznania nowości oraz wymiany dotychczasowych doświadczeń z profesjonalistami z branży. Kontakt z przedstawicielami władz państwowych, samorządowych, gospodarczych oraz środowiskiem pożarniczym to doskonała okazja do zaprezentowania najnowszych osiągnięć techniki stosowanej do zabezpieczenia przeciwpożarowego obiektów, ratownictwa i likwidacji skutków klęsk żywiołowych. 
Jesteśmy przekonani, że wspólnie spędzony czas przyniesie wymierne korzyści.

Zapraszamy wszystkich Państwa do współpracy.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem i akceptuję