XVII Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń WOD-KAN 2009 już za nami

2009-06-01

Zakończyliśmy kolejne, największe w Polsce w branży wodno-kanalizacyjnej targi. Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom, którzy odwiedzili nasze stoisko. Już teraz zapraszamy za rok!

Sprzęt zabezpieczający oraz ratowniczy, mierniki gazu i wody, oczyszczalnie ścieków - to tylko niektóre tematy poruszane podczas targów WOD-KAN. Zaprezentowanie naszej oferty podczas tej imprezy dało możliwość zwrócenia uwagi Klientom, jak ważne jest bezpieczeństwo oraz ochrona zdrowia i życia ludzkiego.

Wszyscy odwiedzający stoisko ALTER S.A. mogli zapoznać się z oferowanymi  przez  nas urządzeniami zabezpieczającymi przed wybuchem gazu oraz pojawieniem się niebezpiecznego ich stężenia, a doradcy służyli pomocą i fachowym doradztwem technicznym. Nasze urządzenia znane są na rynku nie tylko z najnowocześniejszych rozwiązań technicznych, ale również najwyższej jakości materiałów. Targi stały się dla nas także okazją do przedstawienia nowego miernika GasAlertMicroClip. Cieszymy się, że spotkał się on z tak dużym zainteresowaniem Klientów.  

Dziękując wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska zapraszamy do współpracy z nami. 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem i akceptuję