Zapraszamy na targi EXPO-GAS

2013-03-25

Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do odwiedzenia naszego stoiska podczas kolejnej edycji targów EXPO-GAS 2013 odbywających w Kielcach w dniach 17-18.04.2013 r.

Ta prestiżowa wystawa pozwoli Państwu zapoznać się z ofertą ALTER S.A. oraz nowymi produktami i rozwiązaniami technologicznymi w zakresie aparatury do mierzenia i wykrywania gazów.

Zakres branżowy targów EXPO-GAS:

sieci gazowe; urządzenia gazowe; stacje gazowe; odbiorniki gazowe; aparatura kontrolno-pomiarowa w gazownictwie; automatyka przemysłowa dla gazownictwa; tłocznie gazu; magazyny gazu; bezpieczeństwo w gazownictwie; urządzenia, materiały i osprzęt do budowy i wyposażenia gazociągów, stacji redukcyjnych i tłoczni gazu; zastosowanie gazu sprężonego w pojazdach; ochrona środowiska.

Miejsce wystawy:

Targi KIELCE
ul. Zakładowa 1
stoisko E-46
17-18.04.2013

Serdecznie zapraszamy

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem i akceptuję