Zaproszenie: Forum Wentylacja Salon Klimatyzacja

2014-02-24

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska wystawienniczego podczas Forum Wentylacja Salon Klimatyzacja, które odbędzie się w Warszawie w dniach 5-6 marca br.

Forum Wentylacja Salon Klimatyzacja to największe branżowe wydarzenie, które odbywa się naszym kraju. Tegoroczna edycja Forum będzie okazją do uczestnictwa w ponad 40 seminariach prowadzonych przez najlepszych specjalistów. Wykłady, prezentacje i pokazy przeznaczone dla projektantów, instalatorów i użytkowników instalacji odbywać się będą przez oba dni w dwóch równoległych blokach.

Podczas Targów zaprezentujemy urządzenia do mierzenia i wykrywania gazów. Będzie to doskonała okazja do zaprezentowania swoich osiągnięć, w szczególności nowych rozwiązań konstrukcyjnych. Przedstawimy Państwu nasze najnowsze rozwiązanie konstrukcyjne – Modułowy System Detekcji i Nadzoru – DIN, przeznaczony do stosowania we wszystkich typach obiektów, gdzie modułowa budowa systemu jest niewątpliwą zaletą pozwalającą na elastyczne dostosowywanie elementów systemu detekcji gazów oraz sterowania urządzeniami wykonawczymi do indywidualnych wymagań.

Ponadto zaprezentujemy:

  • systemy sterujące procesami przemysłowymi,
  • stacjonarne systemy zabezpieczające obiekty przed wybuchem gazu,
  • wielogazowe mierniki do pomiaru stężeń gazów toksycznych, wybuchowych oraz tlenu,
  • detektory nieszczelności instalacji gazowych.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska - nr 6.

Miejsce: Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska, ul. Marsa 56C  Warszawa.

Termin: 5-6.03.2014r.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem i akceptuję