Zaproszenie: Automaticon 2014

2014-02-24

Zapraszamy do udziału w XX Międzynarodowych Targach Automatyki i Pomiarów Automaticon 2014 i do odwiedzenia naszych przedstawicieli przy stoisku nr F20 w hali nr 3.

Targi Automaticon są od 20 lat największym w Polsce profesjonalnym forum, na którym spotykają się producenci, kompletatorzy i odbiorcy automatyki przemysłowej. Targi dają Wystawcom doskonałą możliwość zaprezentowania swoich osiągnięć w dziedzinach: automatyki, pomiarów przemysłowych i robotyki. Impreza jest licznie odwiedzana przez specjalistów poszukujących nowych rozwiązan technicznych jak również jest bogatym źródłem informacji dla projektantów oraz integratorów systemów.

Podczas tegorocznej edycji firma Alter zaprezentuje na swoim stoisku - nr F20, hala 3 - najnowsze rozwiązanie konstrukcyjne – Modułowy System Detekcji i Nadzoru – DIN, przeznaczony do stosowania we wszystkich typach obiektów, gdzie modułowa budowa systemu jest niewątpliwą zaletą pozwalającą na elastyczne dostosowywanie elementów systemu detekcji gazów oraz sterowania urządzeniami wykonawczymi do indywidualnych wymagań.

Ponadto prezentować będziemy inne oferowane przez nas rozwiązania, w tym:

  • systemy sterujące procesami przemysłowymi,
  • stacjonarne systemy zabezpieczające obiekty przed wybuchem gazu,
  • wielogazowe mierniki do pomiaru stężeń gazów toksycznych, wybuchowych oraz tlenu,
  • detektory nieszczelności instalacji gazowych.

Już teraz zachęcamy do wpisania Targów Automaticon 2014 do swoich kalendarzy i do odwiedzenia naszego stoiska.

Stoisko: F20, hala 3

Miejsce: Warszawskie Centrum EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14 (Wola, wjazd  ul. Bema od ul. Kasprzaka), 01-222 Warszawa

Termin: 25-28.03.2014r.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem i akceptuję