Zaproszenie: Instalacje 2014

2014-04-01

Już za 7 dni rozpoczną się w Poznaniu największe targi skupiające przedstawicieli branży instalacyjnej w Polsce - Targi Instalacje 2014. Impreza będzie doskonałą okazją do zaprezentowania naszych produktów - w tym nowości - nagrodzonego Złotym Medalem MTP Detektora GD-8.

Targi Instalacje to cykliczna impreza odbywająca się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Tegoroczne targi trwające od 8 do 11 kwietnia będą największym spotkaniem branży instalacyjnej w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej. Jest to międzynarodowe spotkanie przedstawicieli działających w branży instalacyjnej, wodociągowej i ciepła systemowego. Podaczas Targów Instalacje 2014 odbędzie się w tym roku również specjalny Salon Gaz - dedykowane spotkanie dla przemysłu gazowniczego. 

Firma Alter SA będzie uczestniczyć w targach Instalacje prezentując własne systemu detekcji i pomiaru gazów, w tym zwłaszcza wyróżniony Złotym Medalem MTP Detektor GD-8, a także modularny system detekcji i nadzoru - DIN. Będzie nam niezmiernie miło gościć Państwa na naszym stoisku. Zapraszamy!

Stoisko:Pawilon 5 parter, Sektor E, Stoisko 181

Miejsce: Międzynarodowe Targi Poznańskie, ul. Głogowska 14, 60-734 Poznań

Termin: 8-11.04.2014

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem i akceptuję