Zaproszenie: SAWO 2014

2014-04-01

Równolegle do odbywających się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich targów Instalacje 2014 trwać będą Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa - SAWO 2014. Również w tym wydarzeniu obecna będzie firma Alter SA, która zaprezentuje własne systemy detekcji i pomiaru gazów.

Targi SAWO odbędą się w Poznaniu w dniach 9-11 kwietnia br. Będzie to największa impreza branży BHP nie tylko w Polsce, ale i w Europie Środkowo-Wschodniej. W połączeniu z trwającymi równolegle targami Instalacje 2014, Targami Ciepła Systemowego TCS oraz zabezpieczeń - SECUREX - wydarzenie to będzie doskonałą okazją do poznania najnowszych rozwiązań, a także nawiązania biznesowych relacji z czołowymi producentami i dostawcami technologii.

Podczas targów SAWO 2014 nasza firma prezentować będzie autorskie rozwiązania detekcji i pomiaru gazów. Zaprezentujemy również system DIN - modułowy system detekcji i nadzoru. Serdecznie zapraszamy na targi, a także do odwiedzenia naszego stoiska. Nasi specjaliści będą czekać na Państwa pytania na stoisku nr 97 w pawilonie 3. Zaprszamy!

Stoisko: Pawilon 3, parter, stoisko 97

Miejsce:Międzynarodowe Targi Poznańskie, ul. Głogowska 14, 60-734 Poznań

Termin: 9-11.04.2014

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem i akceptuję