Zaproszenie: WOD-KAN 2014

2014-05-09

W dniach 20-22 maja br. w Bydgoszczy odbywać się będą Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji. Tradycyjnie już w targach tych uczestniczyć będą również nasi przedstawiciele, którzy prezentować będą urządzenia i systemy do detekcji i pomiarów gazów.

Tegoroczne targi WOD-KAN będą rekordowe pod względem liczby wystawców. W ekspozycji weźmie udział niemal 400 Wystawców. To dlatego, że te Targi są nie tylko miejscem prezentowania najnowocześniejszych rozwiązań technicznych, technologicznych, urządzeń, usług, ale są także platformą wymiany doświadczeń, poglądów, twórczych dyskusji. Organizatorzy liczą, że targi pozwolą stać się platformą do poznania nowości technicznych, wymiany doświadczeń oraz spotkań integrujących środowisko.

Wzorem lat ubiegłych również w tym roku targom towarzyszyć będą konferencje organizowane przez Izbę Gospodarczą "Wodociągi Polskie", konkursy - w tym najważniejszy - o statuetkę Grand Prix Targów WOD-KAN.

W tegorocznej imprezie wezmą udział również przedstawiciele ALTER SA. Na Państwa pytania czekać będziemy na stoisku B150 w hali B.

Stoisko: B150, Hala B

Miejsce: Centrum Targowo-Wystawiennicze, Bydgoszcz 85-674, tereny Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku "Myślęcinek", ul. Gdańska 173-175

Termin: 20-22.05.2014r.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem i akceptuję