Zaproszenie: Targi Expo-Gas

2015-04-16

Zapraszamy do Kielc na kolejne, VIII Targi Techniki Gazowniczej Expo-Gas.

Odbywające się co dwa lata targi są doskonałą okazją do spotkania wybitnych przedstawicieli środowiska naukowego oraz najlepszych polskich specjalistów z dziedziny technologii gazowniczej. Podczas 2-dniowych targów w Kielcach odbędzie się szereg prelekcji i seminariów, wśród których szególnie wartymi uwagi mogą stać się dwa spotkania naukowe, organizowane przez Izbę Gospodarczą Gazownictwa. Konferencja „Miniona dekada branży – ocena i prognozy” poruszająca tematy dotyczące między innymi – poszukiwania i wydobywania gazu, magazynowania, przesyłki, dystrybucji oraz gazu niekonwencjonalnego, a także warsztaty szkoleniowe „Standardy Techniczne Izby Gospodarczej w działalności przedsiębiorstw gazowniczych”.

Podczas targów firma Alter obecna będzie na własnym stoisku, gdzie zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą urządzeń do detekcji gazów, a także do kontaktu z naszymi przedstawicielami.

Stoisko: E-34, Hala E

Miejsce:  TARGI KIELCE S.A., ul. Zakładowa 1, Kielce.

Termin: 22-23.04.2015r.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem i akceptuję