Zaproszenie: WOD-KAN 2015

2015-05-12

Firma Alter S.A. ma przyjemność zaprosić Państwa do odwiedzenia swoich przedstawicieli podczas corocznego spotkania branży wodociągowo-kanalizacyjnej - bydgoskich targów WOD-KAN 2015.

XXIII Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2015 to jedna z najważniejszych imprez branżowych, która od 1993 roku nieprzerwanie prezentuje najnowszą technikę i urządzenia polskich i światowych producentów. Podobnie jak w latach ubiegłych, firma ALTER S.A. przygotowala stoisko, na którym prezentowane będą rozwiązania do detekcji i wykrywania gazów - dosknale wpisujące się w problematykę targów Wod Kan.

Podczas odbywających się w Bydgoszczy targów będzie okazja do uczestnictwa w dyskusjach, spotkaniach biznesowych i towarzystkich, podczas których prezentowane będą najnowsze rozwiązania kierowane do gmin i nieustannie rozwijającej się branży wodociągowo-kanalizacyjnej.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych przedstawicieli.

Stoisko: C2

Miejsce:  Hala Sportowo-Widowiskowa "Łuczniczka"
ul. Toruńska 59
85-023 Bydgoszcz

Termin: 26-28.05.2015r.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem i akceptuję