ALTER na Targach WOD-KAN 2011 - zapraszamy do odwiedzenia stoiska

2011-05-10

Podczas tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Maszyn i Urządzeń do Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2011 na naszym stoisku firmowym zaprezentujemy Państwu najnowasze rozwiązania z dziedziny aparatury kontrolno-pomiarowej służącej ochronie zdrowia i życia ludzkiego oraz zabezpieczającej obiekty przed wystąpieniem niebezpiecznego stężenia gazów toksycznych lub wybuchowych.

Tegoroczna edycja targów to kolejna okazja by zaprezentować branży wodno-kanalizacyjnej rozwiązania "szyte na miarę ich potrzeb". Oferowane przez nas urządzenia do mierzenia i wykrywania gazów z powodzeniem spełniają wymagania stawiane pracy w agresywnych warunkach, tzn. w obecności niebezpiecznych steżeń gazów wybuchowych i toksycznych.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska w dniach 24-26. 05. 2011, na którym zaprezentujemy pełną naszą ofertę wraz z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi.

Centrum Targowo-Wystawiennicze - tereny Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku "Myślęcinek", ul. Gdańska 173-175, stoisko nr A15  

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem i akceptuję