Forum WENTYLACJA - Salon KLIMATYZACJA - zapraszamy już teraz !

2011-03-15

Forum Wentylacja to specjalistyczna wystawa producentów urządzeń działających w branży wentylacyjnej i klimatyzacyjnej. Salon Klimatyzacja to część wystawy, na którą już dziś Państwa zapraszamy.

W dniach 29-30.03.2011 r. na swoim stoisku firmowym zaprezentujemy szeroką gamę urządzeń do pomiaru, monitoringu i rejestracji stężenia gazów (CH4, NH3, CO2, CO, NO, NO2, CO, CL2, SO2 i wiele innych) oraz systemów sterowania np. wentylacją, klimatyzacją, procesami przemysłowymi i technologicznymi. Wszystkim zainteresowanym oferujemy kompleksowe usługi: od projektu po dostawę, wykonawstwo i serwis.

W czasie wystawy Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja zaprezentujemy najnowszy produkt ALTER S.A. - System Monitorowania Gazów MSMR-16 z głowicami MGX-70 oraz GDX -70. Produkt ten został zgłoszony do "Konkursu na najciekawszy produkt Forum".

Zapraszamy do zapoznania się z opisem i funkcjonalnością zgłoszonego do konkursu systemu oraz oddania głosu.

System Monitorowania Gazów MSMR-16 - OPIS     ZAGŁOSUJ

 

Miejsce wystawy:

Centrum Kongresowe GROMADA w Warszawie przy ul. 17 Stycznia 32.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem i akceptuję