Kolejne Złoto dla Systemu Monitorowania Gazów typ MSMR-16

2011-04-12

System Monitorowania Gazów typ MSMR-16 - ZŁOTYM SYSTEMEM. W okresie niespełna sześciu miesięcy po raz drugi system ten został uznany i nagrodzony Złotym Medalem. W czym tkwi jego sukces? Nowoczesna konstrukcja, wyjątkowa funkcjonalność oraz oszczędna instalacja i eksploatacja czynią ten system wyjątkowo konkurencyjnym.

Po wcześniejszym (listopad 2010 r.) wyróżnieniu przez Kapitułę Konkursową Złotych Medali MTP POLEKO 2010, tym razem Komisja Konkursowa XVII Międzynarodowych Targów Automatyki i Pomiarów w Warszawie przyznała ZŁOTY MEDAL AUTOMATICON 2011 dla Systemu Monitorowania Gazów typ MSMR-16 z głowicami MGX-70, GDX-70.

- Jest to dla nas niezmierne wyróżnienie oraz zaszczyt. Dwa złote medale w okresie 6 miesięcy od daty wprowadzenia systemu do sprzedaży świadczyć mogą jedynie o sukcesie tego systemu i wyjątkowych jego walorach. Zdobyte nagrody to również nasze zobowiązanie, przede wszystkim do stawiania sobie coraz ambitniejszych celów i doskonalenia tego co doskonałe -mówi Dyrektor Handlowy Beata Krzyżostaniak.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem i akceptuję