Zmiany w ofercie ALTER S.A.

2011-01-15

Rok 2011 przyniesie wiele zmian produktowych w ofercie ALTER S.A. Pojawiające się nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne z pewnością zadowolą naszych Klientów, a satysfakcja z użytkowania nowych produktów przerośnie najśmielsze ich oczekiwania.

Z dniem 01.02.2011 r. z oferty ALTER S.A. wycofane zostaną Mikroprocesorowy System Monitorowania Gazów typ MSMR-4, System Detekcji Gazów typ SDG oraz głowice typ: MG-71, MG-72, MG-73, GD-71, GD-72, GD-73, GD-21.  

Wycofane z produkcji urządzenia zastąpi System Monitorowania Gazów typ MSMR-16 współpracujący z głowicami detekcyjno-pomiarowymi typ MGX-70  lub GDX-70. To nowe rozwiązanie techniczne skierowane jest przede wszystkim na rosnące potrzeby użytkowników produkowanych przez nas urządzeń, a wdrażane udoskonalenia mają na celu przede wszystkim zwiększenie bezpieczeństwa i komfortu pracy.

System MSMR-16 znalazł już uznanie Kapituły Konkursowej Złotych Medali MTP. Już podczas targów POLEKO 2010 uhonorowany został ZŁOTYM MEDALEM.  

Z dniem 01.05.2011 r. wycofany zostanie również Stacjonarny System Odcinający typ SSO-2004. Jego godny następca: System Detekcyjno -Odcinający typ SDO, który już niebawem pojawi się w sprzedaży z pewnością zachwyci jego użytkowników.

  • Nowoczesność zastosowanych rozwiązań technicznych,
  • szeroka funkcjonalność i zastosowanie,
  • ekonomiczna eksploatacja,
  • łatwość obsługi i serwisu

to wszystko to, co czyni go wyjątkowo atrakyjnym.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności. Rozumiem i akceptuję